:::: MENU ::::

O firme

Rodinná firma Blaško pôsobí na slovenskom trhu už od deväťdesiatych rokov. Jej zameranie sa predovšetkým orientuje na výrobu drevených obalov na víno a iné liehoviny, pričom výroba dokáže prispôsobiť finálne produkty veľkému množstvu špecifických požiadaviek klienta. Veľký dôraz je kladený na detailné spracovanie každého výrobku, pretože naše obaly pomáhajú vytvárať celkový dojem produktu. Tak ako je možné súdiť knihu podľa obalu, pomáhajú naše výrobky vytvárať výborný prvý dojem a tak zapôsobiť na zákazníka, čo v nezanedbateľnej miere pomáha samotnému predajnému cieľu. Každý výrobok je zhotovený s dôrazom na kvalitu a detail, pričom dlhoročné skúsenosti sa odzrkadľujú na jedinečnosti každého výrobku.

 

História

História firmy Blaško sa začala písať v deväťdesiatych rokoch dvadsiateho storočia. Pán Milan Blaško starší, zakladateľ rodinnej firmy, mal ako začínajúci podnikateľ k dispozícií len obmedzený počet obrábacích nástrojov a príslušenstva. Ručné cirkuláre a brúsky slúžili na výrobu jednoduchých výrobkov a doplnkov z dreva. Finálne produkty naberali postupom času na zložitosti a kvalite. Dielňa bola umiestnená v priestoroch rodinného domu v obci Lazany, dedinky neďaleko Prievidze. Rastom objemu výroby a spokojných klientov, bola dielňa premiestnená do Nitrianskeho Pravna, kde pôsobí dodnes. Dostatok odborných skúseností a originalita produktov zabezpečili firme jej zaslúžené miesto na trhu. V dnešnej dobe disponuje spoločnosť špecializovanými a profesionálnymi zariadeniami, slúžiacimi na výrobu a dizajn produktov najvyššej kvality. Každý výrobok v sebe skrýva kus ručnej práce a remeselného umenia.
Za dvadsať rokov existencie firmy rástol, spolu s odbornými zručnosťami majiteľov potenciál i perspektíva firmy. V súčasnosti je firma Blaško vyhľadávanou spoločnosťou medzi producentmi vína a liehovín, keďže jej produkty dokážu presvedčiť aj najnáročnejších zákazníkov o svojej hodnote.

 

Misia

Misia spoločnosti sa týka poskytovania výrobkov najvyššej kvality svojim zákazníkom a napomáha im v plnení predajných cieľov. Hodnota, kvalita a jedinečnosť to sú označenia, ktoré sa spájajú s našimi výrobkami. Tento súhrn hodnôt Vám sprostredkujeme a spojením jedinečných vlastností našich produktov vznikne originálny produkt jedinečnej hodnoty.

 

Vízia

Vízia spoločnosti je zameraná na budúcnosť. Spoločnosť Blaško sa chce stať popredným výrobcom drevených stojanov a obalov na slovenskom trhu. Súčasťou vízie je aj neustály rozvoj spoločnosti po technologickej a kapacitnej stránke. Tento systematický postup zabezpečí udržateľný rozvoj a uchovanie rodinnej firmy a jej tradície.

Máte záujem o naše produkty? Kontaktujte nás